Політика конфіденційності

     В обмін на право користуватися послугами даного сайту, Ви погоджуєтеся надати точну інформацію під час реєстрації та невідкладно оновлювати її в разі потреби, для забезпечення достовірності такої інформації.

Ми зобов’язуємося не розкривати будь-яку ідентифіковану інформацію третім особам, крім випадків, коли ми маємо всі підстави вважати, що ми повинні це зробити на вимогу компетентного органу влади. В інших випадках ця інформація буде використовуватися нами для цілей взаємодії з вами. Проте, ми можемо надавати нашим бізнес-партнерам і колегам узагальнені дані про наших користувачів.

Контактна інформація, яка вказується в реєстраційній формі, використовується нами для цілей взаємодії з нашими зареєстрованими користувачами, як в індивідуальному порядку, так і через розсилку колективних повідомлень.

Ви маєте право відмовитися від отримання повідомлень, що розсилаються одночасно різним адресатам, але в той же час даєте згоду відповісти невідкладно на будь-які повідомлення, які спрямовані конкретно Вам і стосуються використання Вами цього сайту.

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом

Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.